(ФОТО) Автомобил со патници падна во Вардар

by fokus 17:56
17:56

Попладнево во водите на реката Вардар, во непосредна близина на Камениот мост падна автомобил со патници, објави порталот НОВА ТВ.

Повикани се пожарникари за да интервенираат.

- Advertisements -

Поврзани новости