Фото: Атмосферата од Куманово

by Фокус

Во Куманово изутринава се пука. Во престрелки меѓу полицијата и криминална банда од Косово, се јавува и за повредени. Вкупно 12 повредени полицајци се хоспитализирани на скопските клиники.

1662608_10205696644591239_3513937233288524549_n

 

10425399_10152848978206299_5363326535039441496_n

Поврзани новости