Две лица физички нападнале деветнаесетгодишно момче

by fokus 17:39
17:39

Во Секторот за внатрешни работи Скопје синоќа во 21:30 часот М.С.(19) пријавил дека истиот ден околу 20,50 часот на булевар „Александар Македонски“ физички бил нападнат од страна на две непознати лица.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

- Advertisements -

Поврзани новости