Двајца патници во ЈСП се заканувале затоа што им рекле да стават маски

by fokus 15:52
15:52

Видео на кое може да се забележи како двајца патници во автобус на ЈСП им се закануваат на останатите присутни, бидејќи ги предупредиле да ги постават правилно заштитните маски, се шири на социјалните мрежи.

Агресивните патници влегуваат во вербален конфликт и со возачот на автобус, а притоа велат дека „ќе сечеле глави“.

- Advertisements -

Нема детали за тоа кога точно и во кој автобус на ЈСП се случил настанот.

 

Поврзани новости