ДУИ денеска избира ново претседателство

by fokus 10:49
10:49

Демократската унија за интеграција денеска ќе одржи Изборно Собрание на Дебарскиот огранок на кое ќе се избира ново претседателство.

Изборното Собрание ќе се одржи попладне во ресторанот „Уранику“ во центарот на Дебар, а од партијата најавуваат дека на настанот ќе се обрати и нивниот лидер, Али Ахмети.

- Advertisements -

Поврзани новости