Додека Меси се одмара на јахта, неговата сопруга ги украде сите погледи

by fokus 21:58
21:58

Најдобриот светски фудбалер Лионел Меси моментално ужива на летниот одмор на Ибица каде е фатен како се одмара на јахта во друштво на сопругата Антонела Рокуцо.

Меси го покажа своето извајано, мускулесто тело во шарен костим за капење, но најголемо внимание привлече Антонела, која воодушеви со линијата во тиркизното бикини.

На јахтата славниот пар го придружуваа Сеск Фабрегас и неговата сопруга Даниела Семаан.

Антонела и Лео се во брак од 2017 година и се родители на три сина Тиаго, Чиро и Матео.

Поврзани новости