Демонстрантите неуморни, се преселија пред зградата на ВМРО

by Фокус 20:25
20:25

Демонстрантите се преселија пред зградата на ВМРО ДПМНЕ, но тука веќе има силни полициски кордони и хермелини.

Засега остануваат таму.

- Advertisements -

Поврзани новости