Делчево во шок: 19 годишно момче се самоуби со пиштол

by fokus 10:11
10:11

Делчево е во шок, откако вчера околу 14.30 минути, 19 годишно момче се самоубило со пиштол, велат од МВР.

„На 25.08.2018 година околу 14,30 часот во Полициска станица Делчево, било пријавено дека на улица „4-Јули“ во сопствениот дом, самоубиство со огнено оружје – пиштол извршил Д. Ш. (19). Извршен е увид на местото на настанот“, додаваат од МВР.

- Advertisements -

Поврзани новости