Дедо се обесил во Прилеп

by Fokus 11:44
11:44

Седумдесет и седумгодишен старец се обесил во Прилеп, информираа од министерството за внатрешни работи.

Според полицијата, вчера околу 07,00 часот во село Мало Мраморани, прилепско самоубиство со бесење извршил Т.З.(77). Извршен е увид на местото на настанот.

Поврзани новости