Читателите на „Фокус“ од неодамна имаат можност и во електронска форма да го добијат неделникот „Фокус”.

Сите содржини, од најновите изданија кои во продажба излегуваат во четврток навечер, се достапни и во електронското издание, а до кое читателите имаат пристап од кое било место во светот.

Читајте „Фокус“ за нештата да станат појасни!

Повеќе информации на следниот линк: https://online.fokus.mk/#pretplata

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.