Четири лица од Неготино синоќа се истепале

by Fokus 11:45
11:45

Физичка пресметка помеѓу четири лица била пријавена синоќа во Неготино, информираше денеска портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

-Во 21.15 часот во Полициската станица Неготино било пријавено дека на улица настанала физичка пресметка помеѓу П.Т.(40), Р.Ј.(32), Л.Л.(25) и Ј.А.(40), појасни Додевски.

- Advertisements -

Тој додаде дека по целосно документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

Поврзани новости