Британец исчезна од охридски хостел

by Fokus

Вчера во 13.30 часот во СВР Охрид, сопственичка на хостел во Охрид пријавила дека од хостелот се оддалечил B.B.M.(39) од Велика Британија, кој бил пријавен во хостелот, а личните работи му останале во собата.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Поврзани новости