Бремената Јанкулоска навиваше за Ливерпул

by fokus 09:32
09:32

Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска, вчера навиваше за Ливерпул кои изгубија од Реал Мадрид во Лигата на шампиони. Јанкулоска на својот фејсбук профил сподели фотографија од себе во фудбалски дрес. На фотографијата се гледа и пораснатиот стомак на идната мајка.

Реал Мадрид вечерва оствари победа од 3:1 над Ливерпул и на тој начин го освои својот 13-ти трофеј во Лигата на шампионите.

- Advertisements -

 

Поврзани новости