Братот на Сашо Мијалков: За победата не се радував толку колку за апсењето на идиотот Бошкоски!

by fokus 13:36
13:36

Се редат прислушкувани разговори во судницата за предметот „Тортура“. Во еден момент се слуша како Влатко Мијалков му вели на својот брат дека повеќе се радува на апсењето на Бошкоски отколку на победата на изборите која ВМРО-ДПМНЕ ја остварила претходниот ден, пренесува „Макфакс“.

„За победата не се радувам толку како за овој, таков идиот немам видено“, му вели Влатко на Сашо Мијалков.

- Advertisements -

Поврзани новости