Близнаците на Џулија Робертс слават роденден

by Fokus

Познатата актерка Џулија Робертс од 2002-ра година е во брак со Даниел Модер, со кој има три деца, синовите Хенри и Финеj и ќерката Хејзел.

Хејзел и Финеj се близнаци, кои сега го прославија својот 18-ти роденден.

Нивната мајка се огласи на Инстаграм и сподели досега невидена фотографија од близнаците од времето кога тие беа бебиња.

Таа само го ставила бројот 18 во описот и додала: „Ве сакам“.

Поврзани новости