Битолчанец пријавил дека му избегала сопругата со петгодишната ќерка

by fokus 11:10
11:10

29-годишен битолчанец пријавил вчера попладне во полицијата дека претходниот ден околу 04.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 32-годишната сопруга со иницијали А.Д..

Како што велат од МВР А.Д. со себе ја земала и нивната петгодишна ќерка.

- Advertisements -

Од таму додаваат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Поврзани новости