Без вода утринава жителите на село Добри Дол

by fokus 09:38
09:38

Од јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информираат:

„Ве известуваме дека на ден 23.05.2018г. поради уличен дефект од  Ф 1”( Цола) на ул.4 бр,14 с.Добри Дол прекинато водоснабдување  ќе  имаат корисниците од с.Добри Дол од  09:15  часот  до завршување“, велат од таму.

- Advertisements -

 

Поврзани новости