Без вода делови од Визбегово

by fokus 12:10
12:10

Поради дефект на приклучна цевка „ф1“, без вода од 11:40 часот се корисниците на дел од ул. „5“ во Визбегово.

Како што информираат од ЈП „Водовод и канализација“ прекинот ќе биде до отстранување на дефектот.

Поврзани новости