Автомобил со скопски таблички заврши во Егејското море

by Fokus 18:58
18:58

Многу наши сограѓани викендов ја напуштија државата и заминаа на викенд во Грција, но сепак еден граѓанин нема да го памети по добро престојот кај јужниот сосед.

Според објавите на социјалните мрежи, автомобил со македонски регистарски таблички паднал во Егејското море.

Фото Локално

Поврзани новости