Автомобил излета во бездна на Пониква, девојче загинало на лице место

Едно лице загина, а две се потешко повредени во тешка сообраќајна несреќа што околу три часа по … Continue reading Автомобил излета во бездна на Пониква, девојче загинало на лице место