Аудио снимки од 13-тата бомба на Заев за градежните парцели на Водно и за Космос

by Фокус

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев денеска обелодени нови детали за владеењето на Никола Груевски и неговите соработници во проектот „Вистината за Македонија“. СДСМ обзнани нови докази за градежните парцели на Водно и за Космос. Сите аудио-снимки што беа објавени се меѓу министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески и премиерот.

Поврзани новости