Атиџе со молба: Доста е интервјуа, jас си имам работа со пчелите

by Fokus 09:41
09:41

По номинациите за Оскар во две категории на Медена земја, Атиџе беше буквално ѕвезда и секојдневно имаше интервјуа на различни медиуми. После тоа, Атиџе со една молба до новинарите.

-Сега сакам новинарите да ме остават на раат. Доста е интервјуа. Јас си имам работа со пчелите, порача Атиџе.

- Advertising -

Поврзани новости