Анџелина Џоли и го менува полот на ќерка си

by fokus 12:21
12:21

Ќерката на Анџелина Џоли, Шајло уште од мала претпочита да носи машки фризура, панталони и темна облека.

Првата ќерка на актерката сега има 12 години и желбата да изгледа како момче, се чини, не е само фаза. Според американските медиуми, девојчето е веќе во процесот за промена на полот.

- Advertisements -

Терапијата со хормони и придружните третмани се на трошок на Џоли, а Бред Пит и неговото семејството, наводно, не се согласуваат со тоа.

Поврзани новости