Амди Бајрам: Со пета давав гол, ама примив и гол со глава

by fokus 18:16
18:16

Пратеникот Амди Бајрам во изјава за Макфакс вели дека сега ќе дејствува како опозиционер и ако треба ќе соработува и со власта. Потсети дека во минатото давал гол со пета, но го потврди и коментарот на новинарот дека и примил гол со глава.

Поврзани новости