Алсат М објави видео од малтретирањето на Зијадин Села во Собранието

by fokus 14:46
14:46

https://www.facebook.com/AlsatMTelevision/videos/463017257367834/

Видео снимка на која се гледа влечењето на повредениот пратеник Зијадин Села низ собраниските ходници во минатиот четврток.

- Advertisements -

Снимката ја објави Алсат М телевизија.

Поврзани новости