Ахмети прави прием по повод поканата за НАТО

by fokus 11:12
11:12

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети ќе организира пример по повод поканата за членство на Македонија во НАТО.

Приемот ќе се одржи денеска попладне во ресторан на улица Македонија.

- Advertisements -

Поврзани новости