36-годишен скопјанец се фрли од единаесетти спрат

by fokus 10:46
10:46

Скопјанец вчера се самоуби фрлајќи се од зграда. Од полицијата соопштуваат дека вчера во 05.25 часот било пријавено дека од тераса од 11 кат во Скопје скокнал 36-годишниот Т.Ј. од Скопје.

Доктор од Итна медицинска помош констатирал смрт. Од МВР додаваат дека е извршен вид на местото на настанот.

Поврзани новости