ВИДЕО од синоќешната акција на МВР во Гостивар, Тетово и Прилеп

by fokus 13:34
13:34

Министерството за внатрешни работи објави видео од синоќешната акција што заедно со инспекори на УЈП ја направија во кафулиња и дискотеки во Гостивар, Тетово и Прилеп.

Поврзани новости