ФОТО Лидерска средба: Заев очи в очи со Мицкоски, а до него Иванов

by fokus 16:20
16:20

Лидерската средба сѐ уште трае во Клубот на пратеници, а по нејзиното завршување се очекува учесниците да ги споделат своите впечатоци и ставови.

Поврзани новости