Оставениот празен простор за зборовите на претседателот Иванов е всушност простор за креативноста на нашите читатели.

Што сакаше Иванов да каже, во вашиот пост, толкувајте, додавајте, одземајте и споделете со сите.

Воздржете се од коментари со навреди и користење на недолични зборови.

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.