Фотограф Томислав Георгиев

Атмосфера од гласањето во Теарце, на избирачкото место 2011. Изборите засега се одржуват без проблеми.

 

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.